25-lecie posługi kapłańskiej Ks.Proboszcza

Wargi kapłana powinny strzec wiedzy,
a wtedy pouczenia będą szukali u niego,
bo jest On wysłannikiem Pana Zastępów”
Ml 2,7

Drugiego czerwca, podczas Mszy świętej świętowaliśmy szczególny jubileusz. W tym dniu Ksiądz Proboszcz Robert Kurpios, obchodził 25-lecie święceń kapłańskich i jednocześnie okrągłą rocznicę swoich urodzin.
Uroczystą Mszę świętą, której przewodniczył Ksiądz Jubilat, celebrowali Ks. Wojciech Medwid, który wygłosił kazania, a także Ks. Józef Walusiak, Ks. Mateusz Dudkiewicz, Ks. Tomasz Związek. Ks. Jerzy Kajzar oraz O. Nikodem Rodak.
Obecne były Służba Liturgiczna, Koło Gospodyń Wiejskich, Strażacy oraz Górnicy, a wydarzenie uświetniła policyjna orkiestra dęta.
W imieniu organizacji kościelnych oraz parafian życzenia złożyła Pani Małgorzata Froń.

Z tej szczególnej okazji, tym razem na łamach strony internetowej, pragniemy podziękować Księdzu Proboszczowi za ciężką pracę w Parafii, za każdą Eucharystię, spowiedź, modlitwę, za wszystkie udzielone sakramenty i za wszelkie łaski, które otrzymaliśmy od Pana, dzięki Twojej Księże posłudze.

Z okazji jubileuszu, a także okrągłej rocznicy urodzin życzymy nieustannego wsparcia od Ducha Świętego w pełnieniu kapłańskiej posługi. Niech Pan obdarza Księdza zdrowiem i pokojem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego oraz otacza życzliwymi ludźmi i prawdziwymi przyjaciółmi.