1. Składka inwestycyjna z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest w całości na cele remontowe w naszym kościele. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne podziękowanie.
2. Na nabożeństwo majowe zapraszam codziennie o godz. 17.30.
3. Od jutra do środy organizowane są w parafiach dni modlitw o urodzaje – tzw. Dni Krzyżowe. O godz. 17.30, będzie procesja do krzyża misyjnego przy śpiewie litanii do Wszystkich Świętych i po niej odśpiewamy litanię do Matki Bożej.
4. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych. Jest to Dzień modlitwy za Kościół w Chinach.
5. W czwartek wspomnienie świętego Filipa Nereusza, prezbitera. W tym dniu modlimy się za wszystkie matki z okazji przypadającego ich święta.
6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będziemy modlić, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty Ducha Świętego.
7. W sobotę, 28 maja o godz. 10.00 w Katedrze p.w. św. Mikołaja w Bielsku-Białej z rąk Księdza Biskupa Romana Pindla przyjmie święcenia prezbiteratu 9 diakonów naszej diecezji. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
8. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
9. Składam serdeczne podziękowanie Parafianom z ul. ul. Janowickiej od lasu do p. Kudra, z ul. Łąkowej i ul. Pisarzowickiej za złożoną ofiarę na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. W tym tygodniu proszę parafian z ul. Janowickiej od p. Kudra do Niklówki.
10. Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich zaprasza wszystkie członkinie na spotkanie z okazji Dnia Matki, które odbędzie się w sobotę 28 maja br. o godz. 15.00 w siedzibie Koła.
11. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza składa podziękowanie za wsparcie finansowe podczas ostatniej kwesty. Zebrano 3300 złotych. Jednocześnie strażacy zapraszają wszystkich sympatyków pożarnictwa na dzień otwarty, który odbędzie się 29 maja br. od godziny 9. 00 do 13. 00 po każdej Mszy świętej.
12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Polecam najnowszy numer: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa.
13. Intencje.
14. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, składam serdeczne życzenia i gratulacje, zapewniając o mojej modlitwie w waszych intencjach. Parafianom i gościom błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.