Plebiscyt OSOBOWOŚĆ ROKU Etap finałowy za nami

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne
i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. Akcja co roku ma na celu wyłonienie osobowości, które w szczególny sposób zasługują na uznanie w swoich regionach. Osobowości, które są godne wyróżnienia za zaangażowanie i działalność dla dobra miejscowych społeczności. To ludzie nietuzinkowi, pomysłowi, aktywni – którzy konsekwentnie realizują obrany cel. I robią to, by dzielić się z innymi, pomagają innym, działają z pasji i dla dobra bliźnich.

Ks. Robert Kurpios, po wygraniu plebiscytu w powiecie bielskim, wziął udział w zakończonym wczoraj głosowaniu w skali województwa śląskiego.
Dzięki Państwa głosom, spośród 30 finalistów, zdobył zaszczytne II miejsce uzyskując 1089 głosów
.

Poniżej zamieszczamy tzw. screena z wynikami.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na kandydaturę Ks. Roberta, a laureatowi gratulujemy.