Wizyta ks. Biskupa

W minioną niedzielę nasza parafia wizytowana była przez ks. Biskupa Romana Pindla.
Kapłan wizytujący wysłuchał informacji dotyczących parafii, modlił się za zmarłych oraz przewodniczył Eucharystii z błogosławieństwem rodzin. Podczas Mszy św o godzinie 11.00 powołując się na słowa papieża Franciszka przypomniał obecnym o wzajemnej życzliwości w małżeństwie i rodzinie. Zaproponował, by małżonkowie zawsze pamiętali o trzech słowach, które pomogą im trwać w życiu małżeńskim. Te słowa to proszę, dziękuję, przepraszam.

Gospodarz parafii, ks. Robert Kurpios podziękował Biskupowi Ordynariuszowi za wizytę, kapłanom – swemu poprzednikowi, a obecnie rezydentowi, ks. Józefowi Walusiakowi, ks. Mateuszowi Dudkiewiczowi za posługę sakramentalną, głoszone słowo Boże i sprawowanie Eucharystii. Wyrazy wdzięczności skierował również do wszystkich zaangażowanych w życie parafii.